Local Outerwear już w Polsce
Przez:
Kategorie: News

Z dużym zadowoleniem spieszymy donieść, iż niemiecka marka odzieży rowerowej, Local Outerwear, od teraz jest dostępna również w Polsce. Postanowiliśmy dać możliwość rodzimym riderom nieco poszaleć z kolorystyką, jak również doświadczyć jakości produktów Local-a. Marka tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów, choć jeszcze mało znana w naszym kraju, nie bez powodu od 3 lat zdobywa w całej Europie coraz większą popularność i z sezonu na sezon pokazuje, że dla produktów tworzonych z pasją i pomysłem, wciąż jest miejsce wśród najlepszych. Odzież Local Outerwear, od początku do końca powstająca w Europie, nas urzekła oryginalnym, świeżym wzornictwem, najwyższej jakości materiałami, bardzo niską wagą oraz funkcjonalnością. Dla dbających o środowisko naturalne mamy również dobrą wiadomość, duża część kolekcji została wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
Jako pasjonaci kolarstwa górskiego doskonale rozumiemy, jak ważny w tym sporcie jest sprzęt. Oczywiście podstawą jest odpowiednio dobrany rower, jednak myśląc o komforcie w czasie długotrwałego wysiłku fizycznego, który niewątpliwie jest częścią tego sportu, musimy pamiętać o właściwym ubiorze, zapewniającym odpowiednią termikę, swobodę ruchów oraz ochronę naszego ciała. Wskazane jest również, aby dane tekstylia cieszyły oko właściciela i wzbudzały zazdrość innych rowerzystów 😉 Taka właśnie jest odzież Local Outerwear. Nazwy konkretnych modeli wskazywałyby na zastosowania głównie w DH i FR, jednak wszystkie produkty z powodzeniem sprawdzą się w innych zastosowaniach jak AM, czy Enduro. Paniom oczywiście poświęcono należną im uwagę i w kolekcji znalazła się cała linia odzieży, przeznaczona specjalnie dla nich. Firma nie zapomniała również o wygodnych ubraniach do codziennego użytku.
Zachęcamy zatem do zapoznania się z nowościami na rok 2013. Niebawem start sklepu internetowego, do którego zapraszamy celem zaopatrzenia swojej rowerowej szafy. Produkty Local Outerwear zawitają na wielu tegorocznych imprezach rowerowych, śledźcie zatem naszą stronę oraz profil na Facebooku a na pewno nie przegapicie możliwości obejrzenia, czy przymiarki interesujących Was modeli. Do zobaczenia na trasach w nadchodzącym sezonie a tymczasem odrobina inspiracji od Local Outerwear.

Strona producenta: http://local-outerwear.com

Big Air MGN – Ansage I – Enduro Testride from Bam Hill on Vimeo.